Balenie obsahuje:
Sonar 1ks
Bezdrôtová sonda
Lítiová batéria CR2032
3.7V nabíjateľný akumulátor
Nabíjačka
Autonabíjačka
USB nabíjací kábel
Manuál

Špecifikácia
Napájanie sonaru
3,7V nabíjateľný lítiový akumulátor
Napájanie sondy
Batéria CR2032
Displej
1,77" TFT farebný s rozlíšením 128x160 pixelov
Hĺbkový dosah
0,6 - 45 metrov
Uhol snímania 90°
Frekvencia sonaru 125kHz
Frekvencia bezdrôtového prenosu 433,92MHz
Pracovný dosah 60metrov
------------------------------------------------------------

Parametre pre vyvážaciu lodku:

Najlacnejšia zavážacia, zakrmovacia vyvážacia loďka, digitálne ovládanie do jednej ruky, Carp BL Digital. Lacné zavážacie loďky v rokmi overenej kvalite s dosahom až 500m. Rybári ocenia jednoduchosť a vysokú spoľahlivosť týchto najpredávanejších lodiek

Najlacnejšia zavážacia loďka s bezdrôtovým sonarom hodinkách. Sonar v hodinkách má farebný displej, hĺbkový dosah 45m. Veľké rozlýšenie kontrastného displeja umožňuje ľahkú čitatelnosť. Touto kombináciou získame najlacnejšiu vyvážaciu loďku so sonarom.
Parametre pre bezdrôtový sonar 
Režim hodiniek 
Tento displej je možné používať v režime náramkovýh hodiniek. Aj pri zapnutom sonare je možné vybrať režim zobrazenia medzi bezdrôtovým sonarom a hodinkami stlačením pravého tlačidla. 

Používanie bezdrôtového sonaru 
V tomto režime je možné systém používať s bezdrôtovou sondou ako bezdrôtový sonar. Jednoducho pripnite bezdrôtovú sondu k vášmu vlascu a nahoďte na miesto kde bežne lovíte na plavák alebo mávate nahodenú inú nástrahu, zapnite displej a môžete sledovať snímanie sonaru na obrazovke. V bezdrôtovom režime váš displej používa bezdrôtovú sonarovú technológiu pre vysielanie zvukových vĺn zo sondy a odrazené signály sonda späť vysiela bezdrôtovou technológiou do displeja kde je zobrazený. Najnovšie údaje sondy sú na pravej strane obrazovky. Posunom obrazu vľavo sa vytvára veľmi presný obraz sveta pod vodou vrátane údajov o hĺbke, teplote vody, vykreslením objektov pod vodou ako je dno, ryby, prekážky. 

Poznámka: 
Pri nahadzovaní sondy do vody sa vyhýbajte možnosti nárazu sondy na kamene a podobne, náraz na tvrdý predmet môže spôsobiť poškodenie sondy - na takéto poškodenie sa nezťahuje záruka. Odporúčame sondu nahadzovať na miesta s hĺbkou väčšou ako 30cm. 

Pripnutie bezdrôtovej sondy 
Vlasec vašej udice môže byť priviazaný k prednej dierke na sonde. Ak chcete sondu používať ako bežný plavák, môžete druhú dierku na sonde pre pripnutie nadväzca s jemnejším vascom s menšou nosnosťou. Pri zapretí o prekážku sa odtrhne nadväzec a neprídete o sondu. 
So sondou manipulujte vo vode tak, že ju uchopíte za za vyvýšenie kde je zabudovaná anténa. 
Používajte pevnejśi vlasce, uzly a obratlíky pre pripnutie sondy. 
Druhá dierka sondy môže byť použitá pre pripnutie slabšieho vlasca s montážou. Nepreťažujte sondu, potopená sonda spôsobí stratu signálu. 

Poznámka: 
Možnosť pretrhnutia vlasca a straty sondy zvýšite používaním jemného vlasca ako hlavného vlasca udice. Sonda pláva, ale maximálne zaťaženie sondy pri použití sondy ako plaváka môže byť približne 5,67 gramu - toto maximálne zaťaženie je vrátane vlasca, hácika, olovka, obratlíka/karabínky a nástrahy na háčiku alebo mimo neho. 
Poznámka: 
Skladujte sondu na suchom mieste napr. krabičke ako na nástrahy, v samostatnom priečinku bez kovových predmetov alebo nástrah, nie v kovovej krabičke. 
Poznámka: 
Nechytajte spodnú časť sondy počas prevádzky, pracujúca sonda môže spôsobiť podráždenie pokožky. So sondou ak je vo vode manipulujte tak, že ju uchopíte za vystúpenú anténnu časť v hornej časti sondy. 
Poznámka: 
Bezdrôtový sonar by nemaili používať osoby mladšie ako 6 rokov bez dohľadu dospelej osoby. 

Výmena batérie CR-2032 
Bezdrótová sonda používa lítiovú batériu CR-2032, ktorá môže byť v prípade potreby vymenená. 
Pozrite si nasledovný obrázok znázorňujúci výmenu batérie. 
Odstraňte kryt batérie na sonde a zatlačte poistnú časť držiaka batérií, batéria sa sama vysunie. 

Zobrazenie displeja 
Toto zariadenie zobrazuje informacie spod vodnej hladiny vo formáte jednoduchom na pochopenie. Horná časť displeja zodpovedá hladine vody na mieste sondy a spodná časť obrazovky zodpovedá hĺbkovému rozsahu automaticky prepínanému podľa hĺbky vody. Kontúra dna sa mení podľa zmeny hĺbky pod loďou. Číslicové zobrazenie hĺbky poskytuje presné informácie o hĺbke, rybách a teplote vody. 
Podľa pohybu lode sa mení aj vykreslenie tvaru a zloženia dna. Ryby, zhluky malých rýb a teplotné vrstvy sú tiež vykreslené pri ich zaznamenaní sonarom. Podmienky pod vodou sa veľmi menia a odlišujú, preto sú potrebné určité skúsenosti a predstavivosť aby ste využili všetky výhody tohto sonaru. 
Zobrazenie - funkcie: 
Hĺbka vody 
Teplota vody 
Indikácia stavu batérie 
Indikácia pripojenia sondy 
Horný rozsah zoomu 
Hladina vody 
Malý symbol ryby s hĺbkou 
Veľký symbol ryby s hĺbkou 
Reálne zobtrazenie rýb - "vranky" 
Kontúra dna 
Dolný rozsah zoomu 
Citlivosť 
Možnosť spustiť simulátor 
Otočenie obrazu o 90° 
Zoom zväčšenie 
Hĺbkový alarm 
Alarm rýb 
Šetrenie energie 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)