Inovatívna sada Flajzar NEON je výnimočná hneď niekoľkými atribútmi.

 Už na prvý pohľad Vás upúta elegantný, transparentný design doplnený štýlovou, stĺpcovou LED signalizáciou. Rada žiarivých farebných variantov v spojitosti s inteligentnou reguláciou jasu a pozičnými LED diódami sú nezameniteľnými črtami tejto sady. Extrémne jednoduché ovládanie, prijímač pre 6 zariadení, dosah niekoľko stoviek metrov- to sú benefity, ktoré ťažko prekoná akýkoľvek konkurenčný model. Táto sada s unikátnou konštrukciou a najmodernejšou elektronikou je navyše kompletne českým výrobkom!

Signalizátor Flajzar NEON TX
Samozrejmosťou je integrovaný vysielač diaľkového príposluchu s dosahom až niekoľko stoviek metrov.Dva jednoduché a ľahko ovládateľné regulačné prvky vám umožnia nastaviť všetky potrebné parametre výrobku ako je hlasitosť, citlivosť (dĺžka odvíjania vlasca) a výška tónu.V spodnej časti nájdete multifunkčné ovládacie tlačítko, ktorým signalizátor nielen zapnete a vypnete, ale navyše rozsvieti tiež biele pozičné LED diódy. Zámerne sme ich pre vás umiestnili do zadnej časti, celkom navrch, aby vám po zábere osvietili aj lovné miesto. A to nie je všetko. Zistíte,že vám výborne poslúži ako maják, vďaka ktorému sa rýchlo zorientujete v prípade zavážania krmiva. Túto výhodu oceníte predovšetkým za zlej viditeľnosti , alebo v noci. Signalizátor má integrovaný senzor okolitého osvetlenia, ktorý zaisťuje inteligentnú reguláciu jasu podľa sveteľných podmienok. Vďaka tomu sa LED diódy v noci stlmia, aby neoslňovali a naopak cez deň svoj jas zosilnia.

Prijímač Flajzar NEON RX
Umožňuje naraz prijímať signál až šiestich zariadení. Spolupracuje nielen s novými signalizátormi záberu Fishtron NEON, ale dokáže vyhodnotiť aj poplach z bezdrôtových čidiel ALF a pripojenie ďaľšieho vybraného príslušenstva FLAJZAR. Jednoduchý, malý, dobre nositeľný a s dlhou živostnosťou batérie - to je nový prijímač NEON RX.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Varianty produktu